Fotowoltaika, Panele, Inwertery, Montaż

Jak zmniejszyć swoje rachunki za prąd?

Pobierz E-BOOKA i dowiedź się jak dzięki aktualnym programom będziesz mógł obniżyć swoje rachunki lub uzyskać dofinansowanie, które pokryje nawet 100% wszystkich wydatków!

Zobacz! Dlaczego warto!

Pobierz e-booka!

Pobierz darmowego E-BOOKA aby dowiedzieć się jak zaoszczędzić na prądzie i mądrze wybrać ofertę!

Trip Energy w liczbach

Zrealizowanych Klientów

0

Zainstalowana moc kWp

0

Wyprodukowana energia MWh

0

Zaoszczędzone pieniądze PLN

0

Opinie Naszych Klientów

image

Firma Trip Energy Sp. z o.o. – Dolnośląskie Centrum Dystrybucji Odnawialnych Źródeł Energii to profesjonalna i rzetelna firma, która z dbałością o najmniejszy szczegół podchodzi do klienta.

Na dachu mojego domu została zamontowana instalacja fotowoltaiczna o mocy 8,06 kW. Wszystkie określone umową terminy zostały dotrzymane, współpraca przebiegła wzorowo.

Andrzej Koban
image

TRIP ENERGY Sp. z o.o. dysponuje wysokim potencjałem merytorycznymi technicznym oraz odpowiednim sprzętem. Posiada też wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, dysponującą stosownymi uprawnieniami. Instalacja fotowoltaiczna została wykonana i uruchomiona terminowo, zgodnie z dokumentacją projektową i obowiązującym prawem budowlanym.

Hydropol Dekor
image

Wyrażam swoje uznanie dla firmy Trip Energy Sp. z o.o. – Dolnośląskie Centrum Dystrybucji Odnawialnych Źródeł Energii, która wykonała dla mnie instalacje fotowoltaiczną o mocy 6,1 kW.

Jan Grabowski
image

Chciałbym zarekomendować firmę TRIP ENERGY, która także mi została polecona, ponieważ nie zawiodła moich oczekiwań co do sprzętu oraz konstrukcji, na której instalacja fotowoltaiczna została zamontowana, a jej pracownicy wykazali się profesjonalizmem i dużą wiedzą wprowadzając mnie w temat fotowoltaiki.

Paweł Janczyk
image

Z przyjemnością polecam firmę TRIP ENERGY za wprowadzenia mnie w temat dotyczący instalacji fotowoltaicznej. Mimo licznych i trudnych pytań przedstawiciele wykazali się ogromną wiedzą co przekonało mnie do współpracy właśnie z tym zespołem. Również warto wspomnieć o ekipie, która wykonała instalację sprawnie i bezawaryjnie wykazując się profesjonalizmem.

Paweł Machna
image

Firma Trip Energy Sp. z o.o. dysponuje odpowiednim potencjałem organizacyjnym, sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą techniczną, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia.

Rekomendują firmę Trip Energy Sp. z o.o jako solidnego wykonawcę i wiarygodnego partnera.

PKS Lubin
image

Instalacja fotowoltaiczna została wykonana i uruchomiona terminowo, zgodnie z dokumentacją projektową i obowiązującym prawem budowlanym. Usługa zrealizowana została profesjonalnie, z należytą starannością i wyjątkowo sprawnie.

Premegal
image

Firma Trip Energy Sp. z o.o. dała się poznać jako rzetelna biznesowo, zarówno w zakresie realizacji transakcji handlowych jak i przepływu należności finansowych.
Na podstawie naszych doświadczeń, możemy polecić spółkę Trip Energy jako solidnego kontrahenta.

STALMUT Marek Maśka SP. J
image

W naszej ocenie firma TRIP ENERGY Sp. z o.o. dysponuje wysokim potencjałem merytorycznym i technicznym oraz odpowiednim sprzętem. Posiada też wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, dysponują stosownymi uprawnieniami.

 

SPAMEL, Twardogóra
image

Polecamy firmę Trip Energy Sp. z o.o., jako wiarygodnego partnera biznesowego i Wykonawcę instalacji fotowoltaicznych na skalę przemysłową.

Prace były wykonywane w trakcie budowy budynku biurowo-usługowego przy ul. Wyścigowej 58 we Wrocławiu.

Wyścigowa 58, Wrocław
image

Serdecznie polecam firmę TRIP ENERGY, z którą zdecydowałem się na współpracę. Montaż odbył się w terminie na solidnej konstrukcji. Audyt został wykonany z dbałością o szczegóły. Wszystkimi formalnościami zajął się zespół przedstawicieli co jest dla mnie dużą wygodą.

Gorąco polecam firmę TRIP ENERGY.

Andrzej Gaździak
image

Chciałbym Rekomendować firmę Trip Energy z Trzebnicy, która w pełni profesjonalnie wywiązała się ze swojego zadania. Usługa wykonana fachowo z zachowaniem przepisów BHP oraz zgodnie ze sztuką i przedstawioną ofertą.

Roman Skowron
image

Mam przyjemność podziękować panu Pawłowi Kownackiemu oraz całemu zespołowi firmy Trip Energy za współpracę oraz rzetelną wiedzę w zakresie odnawialnych źródeł energii. Firma na każde płaszczyźnie wykazała się przede wszystkim profesjonalizmem oraz doskonałym podejściem
do klienta.

Adam Chrząstka
image

Mam przyjemność zaświadczyć, że firma Trip Energy Sp. z o.o. zrealizowała dla mnie instalację fotowoltaiczną o następującej specyfikacji: łączna moc 5,59kwp, panele Exe Solar 330W full back, inwerter: SMA STP 6.0. Wszelkie prace zostały wykonane w uzgodnionym terminie przy zachowaniu wysokiej jakości.
Trzebnica dnia, 20.08. 2020

Mirosław Hajduk
image

Chciałbym zarekomendować firmę Trip Energy za podejście i zaangażowanie w stosunku do klienta oraz szybkie wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dobrej jakości sprzęcie.
Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Andrzej Rostek
image

Instalacja fotowoltaiczna została wykonana w należyty sposób, zgodnie z obowiązującymi terminami oraz z obustronnymi ustaleniami. Powierzone prace zostały wykonane solidnie w pełni profesjonalnie , zgodnie z zamówieniem w wyznaczonym terminie.

Natalia Kociemba

Co obejmuje DOFINANSOWANIE

Nie czekaj! 📚 Twój E-BOOK czeka na Ciebie! Wypełnij formularz i sprawdź, na co możesz liczyć! Dowiedz się, jak nasze rozwiązania mogą pomóc Ci uzyskać dofinansowanie. Zdobądź cenne informacje, praktyczne porady i strategie, które przekształcą Twoje podejście. . Kliknij w przycisk, aby pobrać swój bezpłatny egzemplarz i zacząć działać już dziś! 🚀

 

Pobierz e-booka!

Pobierz darmowego E-BOOKA aby dowiedzieć się jak zaoszczędzić na prądzie i mądrze wybrać ofertę!

Nasze REALIZACJE

Nasze Certyfikaty