Fotowoltaika, Panele, Inwertery, Montaż

Czuang Tzu kiedyś powiedział: „Kto zna działanie przyrody, ten żyje z nią w zgodzie.”

W dniu 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W wielu szkołach tego dnia dzieci spacerują po okolicach swoich szkół i zbierają śmieci, aby ochronić naszą planetę przed dalszym zatruwaniem. Jednakże, warto zdać sobie sprawę, że takie działania to zdecydowanie za mało. Ekolodzy od dawna zwracają uwagę na konieczność podjęcia stanowczych kroków, aby przywrócić naszej planecie równowagę. Dlatego tak popularne stały się rozwiązania ekologiczne, takie jak fotowoltaika i pompy ciepła.

Instalacja fotowoltaiczna może zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery o 100 000 kg w ciągu 30 lat jej funkcjonowania! Wraz z obchodami Światowego Dnia Ziemi rozpoczyna się także nowa edycja programu Mój Prąd 5.0, o której więcej przeczytasz w kolejnym artykule.

Jeśli chcesz zadbać o naszą planetę, ale nie wiesz, jak zacząć, zachęcamy do kontaktu z nami. Przybliżymy Ci zagadnienia związane z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE), wyjaśnimy działanie poszczególnych produktów i przedstawimy korzyści, jakie niosą za sobą takie rozwiązania, jak zestaw fotowoltaiczny z pompą ciepła. Razem inwestujmy w odnawialne źródła energii, które pomogą stworzyć przyjazny dla środowiska dom oraz zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Chcemy zachęcić Cię do dokonywania pozytywnych zmian dla ekosystemu, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każdy, kto skorzysta z programu Mój Prąd wraz z Trip Energy do końca kwietnia, otrzyma bon o wartości 500 złotych na dowolną usługę! Nie przegap okazji do zmiany na lepsze!#ŚwiatowyDzieńZiemi #DzieńZiemi #dobrazmiana #ekodom #oze #mojprad #oszczedzanie #ekologia #fotowoltaikadlarolnika #fotowoltaikadlawspolnotmieszkaniowych